שירות – מקצועיות – אמינות

LOGO BMB חב’ ב.מ.ב מפיצי צמיגי גודייר בישראל בע"מ הוקמה ע"י האחים למשפחת ביטון מבית שאן.
במשפחת ביטון עוסקים בתחום הרכב והצמיגים כבר קרוב לחצי מאה תחת השם "בני משה ביטון"
בין האחזקות של משפחת ביטון נמצאים :מפעל המצברים "וולקן" שמייצר בישראל את מותג המצברים VOLTA,מרכזי שירות והחלפת צמיגים בעפולה ובבית שאן וא.ב טויוטה בעפולה

ב.מ.ב מדורגת בין יבואני הצמיגים הגדולים כיום וכיבואנית צמיגי הפרמיום הגדולה בישראל.
ב.מ.ב הינה הנציגה הרשמית של קונצרן הצמיגים האמריקאי GOODYEAR Tire & Rubber עם המותג המוביל בעולם גודייר ומותגי הבת שלו SAVA חברת בוטיק לייצור צמיגים מסלובניה וDEBICA יצרן הצמיגים הוותיק מפולין.
צוות העובדים המיומן כולל אנשי מכירות,נהגי חלוקה,מחסנאים,מחלקת ייבוא,כספים,מזכירות,שיווק ופרסום ואינטרנט,שירות לקוחות,וכן נציג שירות לקוחות בעל הסמכה מטעם גודייר לבדיקה של הצמיגים במקרה  של תלונה.
צוות העובדים הגדול שפועל ממרכז לוגיסטי שנמצא באור עקיבא מספק מידי יום צמיגים לכ 350 לקוחות בכל רחבי הארץ תוך מתן דגש על:שירות מעולה,מקצועיות ואמינות.

 

ניוזלטר

  • צמיגים הם אחד מהמרכיבים הכי חשובים לבטיחות של הנוסעים לכן ב.מ.ב נותנת חסות קבועה בכנסי בטיחות של אור ירוק לקידום הבטיחות בדרכים.

 

  • מפיצים : ב.מ.ב רואה במפיצים ובמתקינים המורשים שאיתה היא עובדת נכס  שכן   הם הפנים של המותג  והם אילו שמעבירים את המידע הלאה מכנסים שהחברה מפיקה אחת לשנה בארץ ובעולם בנושא מוצרים חדשים,שיטות ייצור חדשות ,הישגים של החברה ועוד.

    צפו באירוע השקה של צמיגי ASSYMETRIC 2

כל הזכויות שמורות © 2022 ב.מ.ב צמיגים | צמיגי GOODYEAR.