ממשיכים להתגלגל גם עם תקר

צמיגי RunOnFlat מבשרים עידן חדש של כבישים בטוחים יותר. נהגים לא יצטרכו עוד לדאוג לגבי היתקעות או איחור בגלל תקר, או אפילו גרוע מזה, בגלל הצורך להתמודד עם התפוצצות צמיג שמהווה סכנת חיים פוטנציאלית. החלפת צמיגים בשולי הדרך תהיה אף היא נחלת העבר, כפי שתהיה ההמתנה האינסופית לשירותי חילוץ. לכן, לא משנה מה יקרה, טכנולוגיית RunOnFlat תשמור אותך על הכביש ותבטיח שאתה מגיע ליעד שלך בבטחה.

בטיחות
rof-tips-popup-benefits-rof-1_tcm1426-81762

הסכנה הגדולה ביותר שרוב הנהגים חוששים מפניה היא התפוצצות צמיג במהירות גבוהה בכביש המהיר. עם צמיגי RunOnFlat שמותאמים למכונית שלך, אתה יכול להשאיר את הפחד הזה מאחוריך לנצח. אבל צמיגי RunOnFlat גם יגנו עליך מפני מצבים מסוכנים אחרים, כמו הצורך להחליף צמיג בשולי הדרך, בכבישים סואנים, בגשרים, במנהרות או במצבים מסוכנים אחרים.
שליטה

rof-tips-popup-benefits-rof-2_tcm1426-81763

הסיבה שבגללה אנשים כה רבים חוששים מהצורך להחליף צמיג או מהתפוצצות צמיג במהירות גבוהה בכביש המהיר, היא העובדה שאתה מאבד את השליטה במכונית. עם צמיגי RunOnFlat שמותאמים לגלגלים שלך, אתה תשמור גם על שליטה מלאה במכונית שלך אחרי אובדן אוויר פתאומי בכבישים מהירים ואפילו בעיקולים.

ניידות
rof-tips-popup-benefits-rof-3_tcm1426-81765
תקר בצמיג הוא הסיוט הגרוע ביותר של כל נהג, במיוחד בגלל שנראה כי זה מתרחש בעיתוי הגרוע ביותר. טכנולוגיית RunOnFlat לא רק מגנה עליך מפני מצבים מסוכנים, היא גם מציעה לך אמצעי פשוט ונוח להגיע ליעד שלך ללא עיכובים. בין אםאתה מסיע את הילדים שלך לבית הספר, מאחר לפגישת עסקים, מבצע משלוח דחוף או מוביל את אחד מיקיריך לבית החולים במקרה חירום, לא תצטרך עוד לדאוג בנוגע לתקר בצמיג. טכנולוגיית RunOnFlat תשמור אותך בתנועה ויהי מה.

נוחות
rof-tips-popup-benefits-rof-4_tcm1426-81767
במקום להכריח אותך להתעסק בטיפול בצמיגים שלך ברגע הכי לא מתאים, צמיגי RunOnFlat מאפשרים לך לבחור מתי והיכן לטפל בצמיגים. לא תצטרך עוד לדאוג בקשר לכך שתלכלך את הידיים או את הבגדים, או שתיתקע בגשם בשולי הכביש המהיר עם תקר. מלבד זאת, אתה גם חוסך מקום רב בתא המטען של המכונית, משום שלא תצטרך עוד לפנות מקום לצמיג חלופי!

> מה זה Run On Flat

כל הזכויות שמורות © 2022 ב.מ.ב צמיגים | צמיגי GOODYEAR.
הקמת אתר : דוטקום